עורך דין לתביעת עירייה

עורך דין לתביעת עירייה יהיה איש המקצוע לו תזדקקו בשעה שאתם מנסים ללבן ענייני תשלום מיסים או מעוניינים לתבוע את העירייה בגין נזיקין גוף או רכוש. על כן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם משרד עורכי הדין סמי בלטר אשר יעמיד לרשותכם את שירותיו המקצועיים בכל בקשה אשר עשויה להתעורר. משרדנו הוקם ומובל גם היום על ידי עורך הדין בלטר אשר בעל ניסיון של כ – 20 שנה בתחום ומתמחה בתחום המיסוי המוניציפלי.

על שירותיו של עורך דין לתביעת עירייה

אנשים עשויים לבחור שלתבוע את העירייה במצבים שונים, לרוב הדבר יתרחש בעקבות פגיעה ברכוש או בגוף בעקבות התרשלות של העירייה, זאת בין אם מדובר על גיזום עצים שנועד למנוע סכנה בקריסת ענפים על רכבים או אפילו מחסור בתאורה ומדרכה מפוררת אשר גרמה לאנשים למעוד ולהיפצע. במידה ומצב כואב זה התרחש, וודאו כי אתם פונים בהקדם אל עורך דין לתביעת עירייה אשר ידריך אתכם בכל השלבים הנחוצים שיהיה עליכם לקחת במטרה לזכות בתביעה.

מנגד, שירותיו של עורך הדין נדרשים גם במצבים בהם אתם נדרשים לשלם סכומים גבוהים במסווה של מיסים מוניציפליים. חשוב להבין כי גובה תשלום המיסים התקופתי נקבע על ידי עמידה בקריטריונים מסוימים, ועורך הדין אשר עובד מול הרשויות המקומיות יהיה זה אשר יבצע בעבורכם את כלל הבדיקות הנחוצות, הגשת הבקשות ושינוי הסיווגים אשר נועדו לעדכן בצורה מדויקת את גובה המיסים השונים אשר מוטלים עליכם.

עורך דין לתביעת עירייה להתמודדות עם הרשות המקומית

חשוב להבין כי כל התנהלות אל מול העיריות עשויה להיות מורכבת מאוד ועל כן מומלץ יהיה לפנות אל משרד עורכי הדין סמי בלטר. משרדנו בעל ניסיון עשיר בהתנהלות מוצלחת אל מול הרשויות המקומיות וידע מעמיק בנוגע לכלל החוקים והתקנות השונות. אין ספק כי בעזרת הליווי והייעוץ המשפטי אשר משרדנו יעניק לכם, תוכלו להתמודד עם כל בעיה אשר צצה בדרככם.

את שירותיו של עורך דין לענייני עירייה בוודאי תחפשו בשעה שאתם נאלצים להתמודד עם תביעות כספיות או סכסוכים כאלו ואחרים אל מול הרשות המקומית שלכם. משרד עורכי הדין סמי בלטר יעמוד לשירותכם בכל שלב ויבטיח את ההתנהלות המשפטית המוצלחת והיעילה ביותר בשעה שאתם זקוקים לה. משרדנו בעל ניסיון עשיר בתחום ההתמודדות המשפטית אל מול הרשויות המקומיות השונות ונהנה מיחסי עבודה צמודים עם נציגי הרשויות.

תחומי העיסוק העיקריים של עורך דין לענייני עירייה

עורך דין לענייני עירייה יעניק את שירותיו בתחומים מגוונים, אשר כולם נוגעים לפעולותיה השונות ודרישות התשלום של הרשות המקומית בה ממוקם הנכס שלכם. בין תחומי העיסוק העיקריים של איש מקצוע משמעותי זה ניתן למצוא גם את הנקודות הבאות:

  • הפחתת ארנונה – מס עירוני שנתי זה נועד לממן את סל השירותים הכללי של הרשות המקומית. על מנת לוודא כי אין אתם משלמים סכומים גבוהים מהנדרש, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של עו"ד אשר עוסק בתחום הארנונה.
  • הפחתת היטלי פיתוח – היטלים אלו נועדו לסייע במימון התקנה ורכישה של מערכת התשתיות העירוניות. קיימים סוגים שונים של היטלים ומומלץ יהיה לוודא כי התשלום אשר העירייה מבקשת מכם יהיה בגובה הנכון. לשם כך, פנו אל עורך דין לענייני עירייה אשר יבצע את בדיקות הנחוצות בעבורכם.
  • אגרות מים וביוב – אספקת המים והביוב כיום מותנת בידי תאגידים המעניקים את שירותם בעבור כלל התושבים בשטח רשות מקומית. כיום ניתן יהיה להפחית את האגרה על מים וביוב בעיקר לנישומים אשר צורכים כמויות מים גדולות ובכך להקל על ההוצאות של עסקים וארגונים מסוגים שונים.

עורך דין לענייני עירייה – מכירים את הזכויות והחובות המוניציפליות שלנו

משרד עורכי הדין סמי בלטר מעמיד לרשותכם את שירותיו המקצועיים. צרו קשר עם משרדנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע הנדרש לכם בכדי שתוכלו להבין בצורה טובה יותר את זכויותיכם והחובות אשר מוטלות עליכם בתור בעלי נכסים בתחומיה של רשות מקומית מסוימת.